Anasayfa » Haberler » Google Haberler » Samsung’un O modelleri için Android 6.0 Marshmallow güncellemesinin tarihleri sızdırıldı.
Android 6.0 Marshmallow

Samsung’un O modelleri için Android 6.0 Marshmallow güncellemesinin tarihleri sızdırıldı.

Samsung Android 6.0 Marshmallow güncellemesi için LG’nin gerisinde de kalsa hangi modellerine Android 6.0 Marshmallow güncellemesini vereceği piyasaya sızdı. Şimdide Android 6.0 Marshmallow güncellemesinin tarihleri ortaya çıktı. Bu bilgiye göre ilk önce Android 6.0 Marshmallow güncellemesini Note 5 ve S6 Edge+ modelleri alacak. Gelen habere göre Aralık 2015 tarihi gözüküyor. Bu cihazların ardından Android 6.0 Marshmallow güncellemesini Samsung'un amiral gemisi dediğimiz Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge modelleri alacak tarih olarak da Ocak 2016 gözüküyor. Galaxy Note 4 ve Note Edge Android 6.0 Marshmallow Güncellemesi Galaxy Note 4 ve Note Edge Modelleri için Android 6.0 Marshmallow Güncellemesi ise Şubat 2016…

Genel Bakış

Özet : Bu yazıyı oylarmısınız ?

Kullanıcı Oylaması: 4.9 ( 1 oy)
0

Samsung Android 6.0 Marshmallow güncellemesi için LG’nin gerisinde de kalsa hangi modellerine Android 6.0 Marshmallow güncellemesini vereceği piyasaya sızdı. Şimdide Android 6.0 Marshmallow güncellemesinin tarihleri ortaya çıktı. Bu bilgiye göre ilk önce Android 6.0 Marshmallow güncellemesini Note 5 ve S6 Edge+ modelleri alacak. Gelen habere göre Aralık 2015 tarihi gözüküyor. Bu cihazların ardından Android 6.0 Marshmallow güncellemesini Samsung‘un amiral gemisi dediğimiz Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge modelleri alacak tarih olarak da Ocak 2016 gözüküyor.

Galaxy Note 4 ve Note Edge Android 6.0 Marshmallow Güncellemesi

Galaxy Note 4 ve Note Edge Modelleri için Android 6.0 Marshmallow Güncellemesi ise Şubat 2016 tarihinde gelecek. Diğer modeller için ise ne zaman Android 6.0 Marshmallow Güncellemesinin geleceği konusunda net bir tarih yok.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Robot Değilsin Umarım !! * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.